Na kontaktoni |Xianzhilou

Korporata GanoHerb Technology (Fujian).

Adresë

Ndërtesa e Fazës 9 të Parkut Industrial të teknologjisë së lartë Haixi, qyteti Shangjie, Qarku Minhou, Qyteti Fuzhou, Provinca Fujian

Telefoni

86-591-83053386

86-15980534308

Ne mund të kontaktojmë në këtë numër telefoni në çdo kohë

orët

E hënë-e premte: 08:00-17:00

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
<