Екстракт од масло

 • Reasonable price for Mushroom Nutrition Herbal Tea -
 Ganoderma Tea – GanoHerb

  Reasonable price for Mushroom Nutrition Herbal Tea - Ganoderma Tea – GanoHerb

  1.Инреден: Ganoderma парична казна парче, екстракт од Ganoderma lucidum 2. Спецификација: 2g * 25 кесички Различни пакувања за да изберете или можеме да дизајнираме пакети за вас!  
 • Fast delivery Ganoderma Lucidum Extract Reishi -
 Health & Household Vitamins & Dietary Supplements Supplements CoQ10 – GanoHerb

  Fast delivery Ganoderma Lucidum Extract Reishi - Health & Household Vitamins & Dietary Supplements Supplements CoQ10 – GanoHerb

  Coq10 коензим реиши, екстракт од габа, абсорпција на ганодерма луцид, апсорпција на здрава здравствена енергија на срцето ★ ПОВРЗАВНА Абсорпција - Лесна за апсорпција на форма на клучна хранлива материја која ја моќува и штити виталноста на срцето, кардиоваскуларното здравје и клеточната енергија. CoQ10, исто така, обезбедува антиоксидантна поддршка на срцето, каде што е природно концентриран. EN КОРИСНИК ЗА КОИ КОРИСНИКИ КОРИСНИЦИ - Нивото на CoQ10 во срцето и во телото може да започне да се намалува природно кога старееме. Способноста на телото да апсорбира CoQ10 се намалува со возраста, додека ...
 • Wholesale Reishi Extract -
 Mulberry leaf oral liquid – GanoHerb

  Wholesale Reishi Extract - Mulberry leaf oral liquid – GanoHerb

  Листовите од црница се суви лисја од црница, исто така познати како црница, лубеница, црница, црница и др. Има ефект на намалување на крвниот притисок, маснотии во крвта, борба против воспаленијата. како добра храна за јадење, со ефект дека нанесува чај е покорисен за здравјето. Течноста од лисја од црница е богата со аминокиселини, целулоза, минерали, флавоноиди и други биоактивни супстанции, која има функции на намалување на ...
 • Hot-selling Ganoderma Lucidum Extract -
 2020 Hot Selling High Quality Ganoderma Organo Gold Gourmet Black Coffee with My Own Brand – GanoHerb

  Hot-selling Ganoderma Lucidum Extract - 2020 Hot Selling High Quality Ganoderma Organo Gold Gourmet Black Coffee with My Own Brand – GanoHerb

  ДОБИВЕ СО РЕИШИ: Мешавина од кафе од печурки Reishi со инстант кафе и органски екстракт од печурки, плус прав со печурки Reishi, плус прав, супер храна за да помогне во поддршката на имуниот систем и виталноста. ВАШИОТ ДНЕВЕН ARЕРВИ-ПОВЕ: Спарен со потенцијалните својства на печурките на Reishi, како што се антипатиење, зајакнување на имунитетот, помагање за спиење и смирување на нервите, оваа вкусна мешавина помага да ве одржуваме соодветно секој ден. ДЕТОКС И АНТИОКИДАНТ: Кафето габа Ганохерб Реиши има висока полиса со ганордер луцид ...
 • Fixed Competitive Price Organic Reishi Extract -
 Private Label Reduce Blood Glucose Natural Capsule – GanoHerb

  Fixed Competitive Price Organic Reishi Extract - Private Label Reduce Blood Glucose Natural Capsule – GanoHerb

  ★ НЕВЕДНИ ПРИДОБИВИ - Горчливиот екстракт од диња поддржува здрав метаболизам на гликоза, прочистување на крвта и здраво ниво на шеќер во крвта веќе во нормални граници. ★ збогатен со мушичката на РЕШИИ - печурката Реиши е овластена органска од УСАА. Ganoderma lucidum полисахарид многу содржан и во прав спор со Ganoderma lucidum и во екстрактот Ganoderma lucidum има одличен ефект на намалување на шеќерот во крвта. ★ ДОДЕЛЕНИ СО американски женшен - женшен сапонин, женшен полисахариди и женшен ...
 • Wholesale Reishi Extract -
 Lingzhi Softgel Glossy Ganoderma Lucidum Spore Oil Soft Capsule – GanoHerb

  Wholesale Reishi Extract - Lingzhi Softgel Glossy Ganoderma Lucidum Spore Oil Soft Capsule – GanoHerb

  B ЗДРАВЈЕ ЗА ЗДРАВЈЕ: Реиши Спор маслото извадено од распрскуван, клеточен wallиден расипан рак од спор во прав (стапка на пукнатина> 99%), преку суперкритична екстракција на CO₂, која е одлична за зајакнување на имунитетниот систем и неутрализирање на ефектот на алкохолот, поддржува здрав црн дроб и срце, намалување на замор, подобрување на општата здравствена состојба. Ganoderma lucidum е супериорна билка што може да се земе долго време без несакани ефекти. ★ ОВUС и ОРГАНИЧКО: Нашата ресишка печурка расте во сопствената в ...
 • Chinese Professional Lingzhi Capsule -
 Ten mushroom complex – GanoHerb

  Chinese Professional Lingzhi Capsule - Ten mushroom complex – GanoHerb

  ★ Смешан со десет мушички - 10 од добро проучените прашоци од печурки во една капсула. Ние користиме само квалитетни и скапоцени екстракти од печурки и тела за плодни плодови. Тоа е веганска, вегетаријанска и палео. ★ ГО РАБОТЕТЕ ВАШИОТ СИМЕНСКИ СИСТЕМ - Подигнете имунолошка поддршка на високо ниво со GANOHERB USDA екстракт од печурки GANOHERB USDA: Овој имунолошкиот засилувач е она што ви треба секојдневно за да се одржите здрави и да се избегне вообичаената настинка, која се користи со векови. ★ КАФЕНА БЕСПЛАТНА ПОДДРШКА ЕНЕРГИЈА - Подигнете ја енергијата ...
 • Short Lead Time for Dried Ganoderma -
 Ganoderma Lucidum Bulk Spore Extract Powder Reishi Mushroom Powder – GanoHerb

  Short Lead Time for Dried Ganoderma - Ganoderma Lucidum Bulk Spore Extract Powder Reishi Mushroom Powder – GanoHerb

  H НУТРИЦИОНАЛНО ВНАТРЕШЕН ВАА: Нашата капсула со реиши Реиши Плус ги комбинира ефикасните состојки на високо ниво и во прав и спори со печурки од рехиши и екстракт од реиши. Откако ќе се расипе wallидот, тој е посоодветен за директно апсорбирање од страна на човечкиот стомак. Ја кондензира суштината на Ganoderma lucidum. ★ ПОВЕЕ ЕФЕКТИВНОСТ: Секоја капсула ганодерма плус содржи 300mg / капсула и секој 100g спон во прав GANOHERB содржи 7000mg полисахариди ganoderma lucidum кои се поефикасни од reishi ...
 • China OEM Red Lucid Ganoderma -
 Ganoderma bitter Melon Capsule – GanoHerb

  China OEM Red Lucid Ganoderma - Ganoderma bitter Melon Capsule – GanoHerb

  Ова е здравствена храна направена од горчлив диња, ganoderma lucidum,, прополис, скршен cellиден wallид ganoderma lucidum, хром пиколинат. Долготрајната употреба на овој производ помага во намалување на рачката на шеќер во крвта. Корпорејшн Ганохерб е професионален производител на различен квалитет капсула со екстракт од горчлив диња од ганоеррма луцид - намалување на шеќерот во крвта - екстракт од реиши. Медицинските својства и здравата функција на капсулата екстракт од горчлив диња од ganoderma lucidum - намалување на шеќерот во крвта - екстракт од реиши hav ...
 • factory customized Reishi Extract Capsules -
 Organic Ganoderma lucidum Extract – GanoHerb

  factory customized Reishi Extract Capsules - Organic Ganoderma lucidum Extract – GanoHerb

  GanoHerb има различни видови на органски прав екстракт од Ganoderma за да изберете. Имаме екстракција на вода, екстракција на алкохол и измешаме прав екстракт од ганодерма. Полисахаридите на тие екстракти се движат од 5-40%, тритерпен се движат од 0-12%, а исто така можете да ни ги кажете вашите потреби, можеме да произведуваме според вашите барања. GanoHerb користат единечен ефект, двоен ефект и вакуумска концентрација во форма на топка, во споредба со традиционалната концентрација, таа е поефикасна. Може ...
 • Factory making Cancer/Organic Reishi Lingzhi Extract -
 Gano spore capsule – GanoHerb

  Factory making Cancer/Organic Reishi Lingzhi Extract - Gano spore capsule – GanoHerb

    ★WELLNESS,IMMUNITY & MORE: Studies have shown reishi mushroom could improve your immune strength, protect cardiovascular, control body weight, calm nerves, encourage good sleep and support general wellness. It also can increase appetite. ★TOP QUALITY ORGANIC REISHI: Our reishi mushroom grows in our own organic certified farm. and reishi spore capsule is made by low-temperature cell-wall breaking technology (crack-rate of 99%),GANOHERB has integrated cultivation, production, R&...
 • OEM Supply Mushroom Growing Shelves -
 Private Label Reduce Blood Glucose Natural Capsule – GanoHerb

  OEM Supply Mushroom Growing Shelves - Private Label Reduce Blood Glucose Natural Capsule – GanoHerb

  ★ НЕВЕДНИ ПРИДОБИВИ - Горчливиот екстракт од диња поддржува здрав метаболизам на гликоза, прочистување на крвта и здраво ниво на шеќер во крвта веќе во нормални граници. ★ збогатен со мушичката на РЕШИИ - печурката Реиши е овластена органска од УСАА. Ganoderma lucidum полисахарид многу содржан и во прав спор со Ganoderma lucidum и во екстрактот Ganoderma lucidum има одличен ефект на намалување на шеќерот во крвта. ★ ДОДЕЛЕНИ СО американски женшен - женшен сапонин, женшен полисахариди и женшен ...
12345Следно> >> Страна 1/5

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја